Volg ons op twitter

Partner VV Gorredijk

Menu openen

Wedstrijdprogramma 9 oktober 2018

Donderdag 11 oktober
Wedstrijd Wedstrijd nummer Aanvangs tijd Vertrek tijd Plaats Scheidsrechter Box Veld Res. Shirt
Jubbega JO17-1 - Gorredijk JO17-1 38173 20:00 GORREDIJK Henk Oosterhof 2
Vrijdag 12 oktober
Wedstrijd Wedstrijd nummer Aanvangs tijd Vertrek tijd Plaats Scheidsrechter Box Veld Res. Shirt
Thor 35+1 - Gorredijk 35+1 22399 19:30 LIPPENHUIZEN
Aengwirden 35+1 - Gorredijk 35+1 22154 20:00 LIPPENHUIZEN
Gorredijk 35+1 - Jubbega 35+3 22658 20:30 LIPPENHUIZEN
Gorredijk 35+2 - Griffioen De 35+2 22665 19:30 JUBBEGA
Gorredijk 35+2 - Udiros 35+1 22666 20:00 JUBBEGA
Jubbega 35+1 - Gorredijk 35+2 22237 20:30 JUBBEGA
Zaterdag 13 oktober
Wedstrijd Wedstrijd nummer Aanvangs tijd Vertrek tijd Plaats Scheidsrechter Box Veld Res. Shirt
RWF JO19-1 - Gorredijk JO19-1 45105 12:30 11:05 FRIESCHEPALEN M. Bosma
Zuidhorn JO19-2 - Gorredijk JO19-2 45947 12:00 10:30 ZUIDHORN
Gorredijk JO17-2 - ST NOK/Bakhuizen JO17-1 56444 14:00 GORREDIJK Erik Nieuwland 1 O19
Gorredijk JO17-3 - ONB JO17-3 25805 12:15 GORREDIJK Joop Rudolphij 2 O17/19
Gorredijk JO15-1 - Grootegast Fc. JO15-1 25249 14:15 GORREDIJK Henk Oosterhof 2
Scharnegoutum'70 JO15-1 - Gorredijk JO15-2 49002 10:30 09:15 SCHARNEGOUTUM
Gorredijk JO15-3 - SJO WTTC JO15-2 33535 12:00 GORREDIJK Jorrit Bijker 3
Gorredijk JO14-2 - Urk JO14-5 24883 09:15 GORREDIJK Jorrit Smid 1 O15
Gorredijk JO12-1 - GAVC JO12-1 37574 10:45 GORREDIJK Milan Oosterhof
Nieuweschoot JO12-1 - Gorredijk JO12-2 53702 11:00 10:10 HEERENVEEN
Gorredijk JO11-1 - Oerterp JO11-1 43528 Gaat niet door verplaats naar 18-10 18:00 uur 2B O11
Gorredijk JO11-2 - Joure SC JO11-3 55880 09:00 GORREDIJK Arjen Meijer 2A
Gorredijk JO10-1 - HFC '15 JO10-1 31073 10:15 GORREDIJK Diederik Osinga 3A1
SJO Feanstars JO10-3 - Gorredijk JO10-2 46572 09:00 08:00 SURHUISTERVEEN
Drachten JO9-1 - Gorredijk JO9-1 29914 09:00 08:10 DRACHTEN
Gorredijk JO9-2 - Wolvega FC JO9-3G 54017 09:15 GORREDIJK Jesper Blaauw 3A2
Gorredijk JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-2 56556 09:00 GORREDIJK Alec Brouwer 3A1
Rottevalle JO8-1G - Gorredijk JO8-2 31014 09:00 08:00 ROTTEVALLE
SJO WTTC MO17-1 - Gorredijk MO17-1 50468 09:55 09:00 TERWISPEL
DWP MO15-1 - Gorredijk MO15-1 40285 10:45 09:40 SINTJOHANNESGA
Zondag 14 oktober
Wedstrijd Wedstrijd nummer Aanvangs tijd Vertrek tijd Plaats Scheidsrechter Box Veld Res. Shirt
Oldemarkt FC 1 - Gorredijk 1 18279 14:00 OLDEMARKT P. Kats
Oosterlittens 2 - Gorredijk 2 20626 12:00 EASTERLITTENS A. Engbers
Oldemarkt FC 2 - Gorredijk 3 20736 12:00 OLDEMARKT
Gorredijk 4 - Bakkeveen 3 69349 10:00 GORREDIJK 1
Gorredijk 5 - SWZ Boso Sneek 4 71544 10:00 GORREDIJK 2
Maandag 15 oktober
Wedstrijd Wedstrijd nummer Aanvangs tijd Vertrek tijd Plaats Scheidsrechter Box Veld Res. Shirt
Gorredijk Dames 1 - Jubbega Dames 1 Dorp. Comp 20:15 GORREDIJK 2