• Gorredijk E3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 09:00Gorredijk JO9-1 - FVC JO9-1Sportpark Kortezwaag
    25 sep. 09:00FC Burgum JO15-1 - Gorredijk JO15-1Sportpark Het Koningsland
    25 sep. 09:00S.V. Oosterwolde MO15-1 - Gorredijk MO15-1Sportpark Oostenburg
    25 sep. 09:00vv Sneek Wit Zwart JO8-1 - Gorredijk JO8-2Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
    25 sep. 09:00SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM - Gorredijk JO8-3Sportpark Oan it Far
    25 sep. 09:15Gorredijk JO11-1 - Wilper Boys De JO11-1JMSportpark Kortezwaag
    25 sep. 09:30Gorredijk JO12-1 - Heerenveense Boys JO12-2JMSportpark Kortezwaag
    25 sep. 09:30Udiros JO11-1 - Gorredijk JO11-2Sportpark Nieuwehorne (Udiros)
    25 sep. 09:45Gorredijk JO10-2 - Udiros JO10-1Sportpark Kortezwaag
    25 sep. 10:15Drachten JO10-1 - Gorredijk JO10-1Sportpark De Peppel
    25 sep. 10:15Drachtster Boys JO8-2 - Gorredijk JO8-1Sportpark Drachtster Bos
    25 sep. 10:30Makkum JO13-1 - Gorredijk JO13-1Sportpark De Braak
    25 sep. 11:15Gorredijk JO17-2 - SJO RVLC JO17-2Sportpark Kortezwaag
    25 sep. 12:15Gorredijk JO15-2 - S.V. Hoogersmilde JO15-1JMSportpark Kortezwaag
    25 sep. 12:15Heerenveense Boys JO19-1 - Gorredijk JO19-1Sportpark De Akkers
    25 sep. 12:30Zeerobben JO17-1 - Gorredijk JO17-1Sportpark Oostersportpark
    25 sep. 13:30Gorredijk JO19-2 - Beilen JO19-2Sportpark Kortezwaag
    25 sep. 14:00Gorredijk MO17-1 - Akkrum MO17-1Sportpark Kortezwaag
    26 sep. 10:00Gorredijk 3 - vv Steenwijk 2Sportpark Kortezwaag
    26 sep. 10:00Jubbega 5 - Gorredijk 5Sportpark 't Heidefjild
    26 sep. 11:00Gorredijk 2 - Dwingeloo 2Sportpark Kortezwaag
    26 sep. 14:00Gorredijk 1 - Mildam 1Sportpark Kortezwaag
    2 okt. 09:00Gorredijk JO8-2 - SJO RVLC JO8-2Sportpark Kortezwaag
    2 okt. 09:00Wilper Boys De JO15-1JM - Gorredijk JO15-2Sportpark De Wilper Boys
    2 okt. 09:00Zwaagwesteinde JO9-1 - Gorredijk JO9-1Sportpark de Wieken
    2 okt. 09:00NOK JO8-1 - Gorredijk JO8-3Sportpark De Skelp
    2 okt. 09:15Gorredijk JO11-2 - Trinitas JO11-1JMSportpark Kortezwaag
    2 okt. 09:30Gorredijk JO10-1 - Read Swart JO10-1Sportpark Kortezwaag
    2 okt. 10:00Sweach De JO11-1JM - Gorredijk JO11-1Sportpark De Boskfinnen
    2 okt. 11:00Gorredijk MO15-1 - Marum MO15-1Sportpark Kortezwaag
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Thomas deTeamspeler
    Brug, Robin van derTeamspeler
    Dijkstra, EwanTeamspeler
    Meijer, ArjenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd